Kvalita +420 603 419 318 info@krollczech.cz nezávazná poptávka Košík (0 ks)
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kalkulátor úspor pro

m3 (= Š x V x D)

Vytápění skladů a skladových prostor

Nabízíme řešení vytápění na míru každého pskladu a skladových prostor. Ať už se jedná o vytápění pomocí teplého vzduchu, či rozvodů teplé vody.

Teplovzdušné i teplovodní vytápění

Teplovzdušné varianty vytápění obsahují teplovzdušný agregát řady S, který je osazen univerzálním olejovým hořákem KROLL KG/UB o potřebném výkonu (20 kW až 200 kW, zakázkově až 1200kW). Agregáty řady S lze napojit na vzduchotechnické rozvody – nabízíme výtlak až 1000 Pa. Teplovodní varianty vytápění obsahují kvalitní teplovodní kotel UNICAL o příslušném výkonu, který je osazen univerzálním olejovým hořákem KROLL KG/UB o potřebném výkonu (20 kW až 200 kW, zakázkově až 1200kW).

Teplá voda může být využita pro vytápění jak administrativních prostor (pomocí radiátorů) tak průmyslových prostor, kde jsou instalovány teplovzdušné výměníky „sahary“. Dále může být připravována teplá užitková voda, například pro sprchy.

Do vyšších prostor doporučujeme stropní ventilátory KROLL, které jsou automaticky ovládány a směrují teplý vzduch dolů k pracovníkům a tím dovedou uspořit až 30% nákladů na vytápění.

Ekologické vytápění skladů, skladových prostor a skladových hal

Ve výše uvedených sestavách lze ekologicky a oficiálně dle platných předpisů spalovat certifikované těžké oleje na bázi vyjetých olejů, které ušetří značné prostředky na vytápění – úsporu si můžete spočíst v našem kalkulátoru úspor.

Veškeré produkty jsou samozřejmě plně certifikovány pro prodej a použité v EU.

Fotogalerie - Teplovzdušné aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - Teplovzdušné aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - CZ - Teplovodní aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - Čerpadlo s filtrem pro univerzální olejové hořáky
Fotogalerie - CZ - Teplovodní aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - CZ - Teplovodní aplikace - Krollczech.cz
Kontaktní formulář
×   ZAVŘÍT