Kvalita +420 603 419 318 info@krollczech.cz nezávazná poptávka Košík (0 ks)
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kalkulátor úspor pro

m3 (= Š x V x D)

Upozornění na nebezpečně plagiáty z Číny

Upozorňujeme naše zákazníky na výskyt nebezpečných čínských kopií hořáků renomovaných značek, které se v poslední době objevují na českém trhu. Jsou prodávány na internetu, inzerovány v časopisech a na různých bazarech a inzertních serverech. Důrazně varujeme před hořáky, které nesplňují předepsané evropské normy, nemají homologaci ani řádnou dokumentaci v českém jazyce ani povinný doklad o zemi původu a výrobci. Jejich provoz je z požárního hlediska nebezpečný. Žádejte proto vždy tyto informace včetně povinného ES prohlášení o shodě a CE certifikátu, vydaných v zemích EU. Více o povinných certifikátech v kapitole certifikátyProhlášení o shodě vydaná mimo země EU jsou v EU neplatná, informují pouze o shodě výrobku s předpisy platnými v zemi vydání.

Jak rozeznat nebezpečný padělek?

Plagiáty můžete identifikovat velmi jednoduše: Jsou vydávány za dovoz z USA nebo jiných renomovaných zemí, přesto, že se jedná o velmi nekvalitní čínskou produkci. Mechanické zpracování není kvalitní a rotující části nejsou vycentrovány. Hořáky jsou díky tomu v provozu hlučné. Hořák nelze seřídit tak, aby emise vyhovovaly evropským předpisům. Elektrické zapojení nesplňuje platné předpisy a bezprostředně hrozí zkratem. Topení není chráněno pojistným termostatem, jsou použity PC konektory bez příslušného krytí, kabeláž je provedena z tepelně neodolných vodičů, palivové čerpadlo nemá pojistný ventil a jeho připojení k hořáku není provedeno pancéřovanými hadicemi, atd.

Univerzální olejové hořáky KROLL veškeré tyto bezpečnostní prvky mají, viz kapitolu bezpečnost.
Výše uvedená varování platí pro produkty prodávané bez platného ES prohlášení o shodě a CE certifikátu. Nebývá dodáván ani povinný návod k použití v českém jazyce ani technická dokumentace.

Nejste si jistí? Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme!

Pokud si nejste jisti původem hořáku, který je Vám nabízen, porovnejte si vzhled na stránkách výrobců nebo nás kontaktuje a s identifikací výrobce Vám rádi pomůžeme:

Originál KROLL GmbH (certifikace TÜV, zakoupíte v ČR u naší společnosti): http://www.kroll.de
Americký produkt Cleanburn (za který jsou padělky někdy vydávány, je ale zcela odlišný) http://www.cleanburn.com
Zvolíte-li neznačkový výrobek je to Vaše volba nepatrně nižší ceny, oproti léty prověřené Německé kvalitě, stoprocentní bezpečnosti a nonstop dostupnosti veškerých náhradních dílů a servisu společnosti KROLL.

Fotogalerie - Teplovzdušné aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - CZ - Teplovodní aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - Čerpadlo s filtrem pro univerzální olejové hořáky
Fotogalerie - Teplovzdušné aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - CZ - Teplovodní aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - CZ - Kompresor UBK1 - Krollczech.cz
Kontaktní formulář
×   ZAVŘÍT