Kvalita +420 603 419 318 info@krollczech.cz nezávazná poptávka Košík (0 ks)
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kvalita
Kalkulátor úspor pro

m3 (= Š x V x D)

Vytápění servisů - olejové vytápění pro autoservisy a pneuservisy

Nabízíme řešení vytápění na míru každého autoservisu. Ať už se jedná o vytápění pomocí teplého vzduchu, či rozvodů teplé vody.

Teplovzdušné vytápění servisů

Teplovzdušné varianty vytápění obsahují teplovzdušný agregát řady S, který je osazen univerzálním olejovým hořákem KROLL KG/UB o potřebném výkonu (20 kW až 200 kW, zakázkově až 1200kW). Agregáty řady S lze napojit na vzduchotechnické rozvody – nabízíme výtlak až 1000 Pa. Teplý vzduch může být samozřejmě foukán přímo do pracovního prostoru.

Teplovodní vytápění servisů

Teplovodní varianty vytápění obsahují kvalitní teplovodní kotel UNICAL o příslušném výkonu, který je osazen univerzálním olejovým hořákem KROLL KG/UB o potřebném výkonu (20 kW až 200 kW, zakázkově až 1200kW).

Teplá voda může být využita pro vytápění jak administrativních prostor (pomocí radiátorů) tak průmyslových prostor, kde jsou instalovány teplovzdušné výměníky „sahary“. Dále může být připravována teplá užitková voda, například pro sprchy.

Ušetřete až 30% nákladů na vytápění vašich prostor

Do vyšších prostor doporučujeme stropní ventilátory KROLL, které jsou automaticky ovládány a směrují teplý vzduch dolů k pracovníkům a tím dovedou uspořit až 30% nákladů na vytápění.

Ve výše uvedených sestavách lze ekologicky a oficiálně dle platných předpisů spalovat certifikované těžké oleje na bázi vyjetých olejů, které ušetří značné prostředky na vytápění – úsporu si můžete spočíst v našem kalkulátoru úspor.

Kvalitní a certifikované způsoby vytápění komerčních prostor

Veškeré produkty jsou samozřejmě plně certifikovány pro prodej a použité v EU.

Fotogalerie - CZ - Kompresor UBK1 - Krollczech.cz
Fotogalerie - CZ - Odvlhčovač - Krollczech.cz
Fotogalerie - Čerpadlo s filtrem pro univerzální olejové hořáky
Fotogalerie - Teplovzdušné aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - CZ - Teplovodní aplikace - Krollczech.cz
Fotogalerie - Teplovzdušné aplikace - Krollczech.cz
Kontaktní formulář
×   ZAVŘÍT