O společnosti

Naše společnost Vám nabízí komplexní služby v oblasti vytápění průmyslových i soukromých objektů.

Dodáváme kvalitní a osvědčené univerzální olejové hořáky renomované německé značky KROLL, které instalujeme do teplovzdušných i teplovodních agregátů.

K dodávaným hořákům posyktujeme plný záruční i pozáruční servis. Kompletní sortiment náhradních dílů máme skladem. Veškeré produkty firmy KROLL mají certifikáty pro prodej a provoz v EU.

Poskytujeme komplexní poradenskou činnost.

Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k řešení každé zakázky přesně na míru Vašich požadavků.

Na Českém trhu fungujeme již více než 20 let a máme přes 2000 spokojených zákazníků.

Jsme oficiálním zástupcem společnosti KROLL GmbH pro ČR

UPOZORNĚNÍ NA NEBEZPEČNÉ PLAGIÁTY

Upozorňujeme naše zákazníky na výskyt nebezpečných čínských kopií hořáků renomovaných značek, které se v poslední době objevují na českém trhu. Jsou prodávány na internetu, inzerovány v časopisech a na různých bazarech a inzertních serverech. Důrazně varujeme před hořáky, které nesplňují předepsané evropské normy, nemají homologaci ani řádnou dokumentaci ani povinný doklad o zemi původu a výrobci. Jejich provoz je z požárního hlediska nebezpečný. Žádejte proto vždy tyto informace včetně povinného CE certifikátu.
Plagiáty můžete identifikovat velmi jednoduše: Jsou vydávány za dovoz z USA nebo jiných renomovaných zemí, přesto, že se jedná o velmi nekvalitní čínskou produkci. Mechanické zpracování není kvalitní a rotující části nejsou vycentrovány, hořáky jsou díky tomu v provozu hlučné. Hořák nelze seřídit tak, aby emise vyhovovaly evropským předpisům. Elektrické zapojení nesplňuje platné předpisy a bezprostředně hrozí zkratem. Topení není chráněno pojistným termostatem, jsou použity PC konektory bez příslušného krytí, kabeláž je provedena z tepelně neodolných vodičů atd...
Výše uvedená varování platí pro produkty prodávané bez příslušných certifikátů a dokumentace.
Pokud si nejste jisti původem hořáku, který je Vám nabízen, porovnejte si vzhled na stránkách výrobců nebo nás kontaktuje a s identifikací výrobce Vám rádi pomůžeme:

  • Originál KROLL (certifikace TÜV, zakoupíte v ČR u naší společnosti): http://www.kroll.de
  • Americký produkt Cleanburn (za který jsou padělky v současné době vydávány, je ale zcela odlišný) http://www.cleanburn.com
  • Zvolíte-li Čínský výrobek je to Vaše volba nepatrně nižší ceny oproti léty prověřené Německé kvalitě.

Aktuality